Výhod skříní na míru v Praze https://www.sten-skrine.cz/, a v kterémkoli jiném městě či obci je celá řada, a jsou zjevné od prvního okamžiku, co vám tento typ nábytku nainstalují do vašeho bytu. Samozřejmostí je to, že máte uložené všechny vaše předměty na jednom místě, u dostatečně velkých skříní je zcela běžným jevem, že pojmou oblečení včetně toho sezonního, obuv, úklidové a čisticí prostředky, hračky, sportovní potřeby, krmiva pro zvířata a další drobnosti, které byste museli skladovat po částech v různých místnostech, v úložném prostoru postele, válendy, ve sklepě v plastových přepravkách apod.

zařízený pokoj nábytkem

Velkým plus je systém posuvných dveří, je to mnohem sofistikovanější způsob zavírání, než dveře křídlové, které vyžadují i více pozornosti při údržbě a mnohdy se jednotlivé panty deformují a je pak obtížné dveře znovu správně seřídit. Co je ovšem velmi zásadní, je správný výběr vhodného dekoru dveří i skříně samotné.

vestavěné skříně na míru

Proč si vybrat světlý dekor

Dekorů vestaveb na míru existuje obrovské množství, někdy máte problém se rozhodnout mezi několika vhodnými kandidáty, ovšem rádi bychom vám poradili, abyste upřednostnili dekory světlé, které místnost jednak oživí a pak jí opticky zvětší. Rozhodujte se v tomto ohledu opravdu důsledně a raději tomu věnujte více času, než riskovat vaše rozčarování poté, co firma vámi zvolený výrobek namontuje, a to už bude pozdě.

Ideálním může být i čistě bílá barva nebo jemně krémová či okrová anebo jemné pastelové tóny zelené, modré, růžové, oranžové. Dejte zkrátka prostor světlu, aby se v místnosti odráželo, aby skříň nepůsobila stísněně, ale naopak prostor otevřela. Využitelná jsou i různá zrcadla kruhová, eliptická, případně v podobě celé šířky a délky dveří, zrcadla můžete vhodně doplnit pokojovými rostlinami a odraz listů v zrcadlené ploše bude navíc dotvářet přátelštější atmosféru, s jakou se setkáváme v botanických zahradách.