Nesvěřujte odborné práce amatérům, nechte je na odbornících. Ušetřených pár stovek se vám může naopak pekelně prodražit. Pan Nováček bydlící ve 4. patře se rozhodl zrekonstruovat koupelnu a spojit ji se záchodem. Přizval tedy kamaráda a pustili se do díla. Zanedlouho bylo dílo dokonáno, sousedům se ulevilo, že ustal hluk bouracích prací, že bude klid. Ale to se mýlili. Klid byl do prvního vypuštění krásné nové rohové vany paní Nováčkovou. Povedlo se jí vytvořit vodopád přes dvě poschodí.

instalatér amatér

Nebyla to levná záležitost, zničené malby, plovoucí podlahy a další škody se vyšplhaly do tisíců. Nějakou dobu byl klid. Závada byla odstraněna, byty vymalovány. Pohoda do doby, než paní Horáčková ze třetího patra otevřela dvířka ke stoupačkám a chtěla tam uschovat zásobu toaletního papíru. Z otevřeného prostoru se vyvalila horká vlhkost. Stoupačkami protékaly drobné pramínky vody, kapaly a prosakovaly do nižších pater. Tentokrát nebylo nic poškozeno, voda si našla skrytou cestu, Nováčkovi opravovali opravené odpady. Nastal klid před bouří a ta se ozvala plnou silou. Z bytu v 1. patře vylítla paní Vránová v kombiné a začala zuřivě zvonit a bušit na dveře ve 2. patře. Lamentovala a spílala, až začali vylézat další obyvatelé, ale ve 2. patře prostě v tu chvíli nikdo nebyl.

instalatér

Až jako na zavolanou, šla z práce domů paní Horáčková. Roj obyvatel na chodbě ji rychle vypověděl o pohromě v prvním patře a paní Horáčková ve zlé předtuše spěchala ke svému bytu. Už v předsíni ji uvítala spoušť. Ke vší smůle u původců pohromy nikdo nebyl doma, nechali jen zapnutou pračku a v pohodě odešli pryč. Naštěstí paní Horáčková duchapřítomně vypnula jistič, pračka ukončila chrlení vody a mohli jít vytírat. Věřte, že tahle pohroma, která přišla nehorázně draho, konečně panu Nováčkovi, instalatérovi amatérovi, otevřela oči. Nicméně, Nováčkovým už v domě ani sousedé neodpovídají na pozdrav. Takže pokud si nechcete přidělat starosti, vyprázdnit účet a udělat si kopu nepřátel, vězte, že instalatéři kanalizace-instalateri.cz odborníci jsou tu pro vás a rozhodně se po všech stránkách vyplatí!