Samsung S8 Plus potěší dobrým displejem i výkonem, takže jeho prodejnost je úspěšná. Pokud jej vlastníte, tak si pořiďte kryt, aby zařízení bylo chráněno.

Samsung S8+ má na trhu dobré jméno

Povedené zařízení

Tento mobilní telefon neřadíme mezi novinky, ale stále mnoho lidí jej používá, takže stojí za shrnutí. Tato verze Plus dostala velký displej, na kterém vše hezky uvidíte, protože kvalita obrazu rozhodně není pozadu. V krabičce je toho opravdu dost, protože kromě nabíječky jsou uvnitř špuntová sluchátka, a ještě k tomu různé redukce na konektor, abychom mohli zařízení propojit kam potřebujete. Celkový vzhled a konstrukce se rozhodně povedla, protože si můžeme povšimnout hezky zaoblených tvarů a všechny ovládací prvky jsou dobře dostupné.

samsung se sluchátky

I přes velký displej se dobře drží, protože šířka není nijak velká. Osmijádrový procesor s dostatečnou operační pamětí znamená výkon, díky kterému můžeme hrát i hry bez sekání. Samsung zapracoval na optimalizaci prostředí, takže vše funguje zcela plynule a ovládání je intuitivní, takže si na tento mobil snadno zvykneme a přechod ze starého nebude trápení.

Prasklé sklo

Předcházet poškození mobilu můžeme zakoupením ochranných prvků jako jsou tvrzená skla a pouzdra. Řada z nás využívá mobilní telefon klidně několik hodin za den, přičemž někdy se ani nenadějeme a může nám vypadnout z kapsy. Jestliže nám skutečně mobil spadne či se jinak poškodí, tak nám může prasknout displej. To není nic příjemného. Pokud nemáme mobil dlouho, tak je škoda jej měnit za nový.

mobil Samsun

Proto jej dejte k profesionálům na výměnu skla Samsung S8 Plus, která stojí pod 3 000 Kč, což je mnohem méně peněz než kupovat mobil ve stejné kategorii. Zaměstnanci jsou zkušení profesionálové, takže závadu pečlivě analyzují a následně displej vymění. Jedná se o originální díl, takže máme záruku v tom, že bude zařízení zase naplno fungovat. Firma provádí i jiné výměny rozbitých částí mobilu, což může být konektor či baterie, protože ty často odchází. Po výměně bude zase vše šlapat.