Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste vyrazili na party autem a někdo by Vás tam pak vyzvedl a odvezl Vás i Vaše auto? Pokud ne, tak děláte chybu, protože taková služba již existuje a těší se velké poptávce. Odvoz auta, je teď snazší, než kdykoliv předtím a to díky firmě Convoy, která tento koncept vymyslela a už léta se s ním živí.

Odvoz (11)

Každému se určitě někdy stalo, že dojede na party, kde teče alkohol proudem a, i když jste tam dojeli autem, tak Vás někdo přemluvil na pár skleniček. Není na tom nic špatného, ale v případě toho, že pro Vás někdo dojede a budete muset auto na místě nechat, nebo přespat do dalšího rána, abyste mohli řídit. Ovšem existuje i varianta, kdy pro Vás i Váš automobil dojede služba, kterou si předem zavoláte.

odvoz (10)

Stačí zavolat jednoduše na číslo firmy, kde se začnete domlouvat s dispečerem na Vašem vyzvednutí. Stačí dispečerovi sdělit, kde se nacházíte a jakým typem vozu se pojede. Dispečer zjistí, jaká posádka je k Vám nejblíž a sdělí Vám předpokládaný čas vyzvednutí. Pokud budete s vyzvednutím souhlasit, tak Vám dojde textová zpráva, ve které budou informace o posádce, která Vás vyzvedne. Ve zprávě bude poznávací a tovární značka vozidla a to včetně typu vozu. Díky těmto informacím budete vědět, že nastupujete do správného auta a nejedná se o podvodníky.

Po příjezdu vystoupí řidič, který půjde s Vámi k autu, kde se opíše stav kilometrů a sdělíte mu cestu, kam chcete jet. Po zdárném dojetí do cíle Vám řidič vrátí klíče od automobilu a odjíždí k dalšímu zákazníkovi, který má podobný problém. Vy budete v pohodlí domova a nebudete muset řešit, jak byste vyzvedli další dne svoje auto na místě party.

Pokud se někdy do takové situace dostane, tak nevěště hlavu, ale zavolejte na Convoy. Zaručeně nebudete služeb litovat a budete je využívat častěji, něž kdykoliv předtím.