A neváhali jste a spolu se svými dětmi jste se stali spolumajiteli malé železnice, kterou jste koupili zároveň s vláčkem. Najednou jste zjistili, že se zatím kolejiště rozrostlo o tajuplný ostrov Sodor, na němž mohou a samozřejmě i probíhají různá dobrodružství. A nejen to, právě zde, na tomto ostrově bydlí mašinka Tomáš a spousta jeho kamarádů. Ty jste samozřejmě poznali v oblíbeném animovaném seriálu Mašinka Tomáš. A všichni obyvatelé ostrova v čele s vláčkem, mají jedno společné, nabízejí pomoc všude tam, kde je jí zrovna potřeba. Vy rodiče tak máte jako dospěláci možnost se vrátit do svého dětství a se svými dětmi vstoupit do světa, kde můžete spolu zažít spoustu dobrodružství. Vzpomínáte rádi na dobu, kdy byl pan výpravčí v nádherné červené čepici tím hlavním železničním hrdinou.

barevný batoh

Ale tím hrdinou je dnes už někdo jiný, samozřejmě, že to je malá lokomotiva, se kterou si neustále vaše děti a někdy podle času i vy rodiče spolu s nimi hrajete. Ale už máte celou železnici, všechny možné doplňky jste dokoupili, jen ať si děti hrají, protože když si hrají tak samozřejmě nezlobí.

školní taška

Takže k uvedenému vláčku máte nejen koleje různých tvarů, ale také výhybky, tunely, mosty, jeřáby na nakládání a vykládání zboží, a dokonce i celé opravdové nádraží. A to už je něco. Ale můžete svým dětem udělat ještě další radost a to koupit jim mašinku tomáš tašku masinka-tomas.cz. Ano, k našemu hrdinovi patří spousta věcí, které mají jedno společné a to obrázek s naší lokomotivou. Vaše děti mohou mít tašku sportovní, na trénink, přes rameno, ale i batoh s uvedeným motivem, a ten dokonce mohou mít vaše děti i do školy. Prostě ke každé příležitosti. Ale věcí, které mají motivy vláčku a jeho kamarádů z ostrova Sodor je více. Jsou to například různé hry, omalovánky, karty, plyšové hračky, magnety na ledničky, samolepky, skládačky, trička, barevné voskovky, nalepovací tetování, odznaky, peněženky, skládací puzzle, věci do školy, knížky a samozřejmě i uvedené tašky a batohy.