Přemýšlíte nad nějakým dostupným řešením, jak si opatřit vlastní víkendové bydlení? Třeba nějakou malou chatu či chalupu, anebo spíše chatku a chaloupku, hlavně, aby to nestálo příliš mnoho peněz, protože právě peníze jsou tím, čím zrovna dvakrát neoplýváte? Je-li tomu tak, tak se nejedná o nic nového. Podobný problém o tom, jak se dostat k vysněnému víkendovému bydlení řeší tisíce dalších lidí. A tisíce jiných na něco podobného už dávno rezignovaly, neboť nenašly řešení, jak bydlet v chatě za rozumnou cenu a nemuset se přitom zadlužit do konce svého života.
kočka před domkem.jpg
Tito lidé na svůj sen rezignovali především proto, že nevěděli o tom, že existuje mobilní dřevostavba. Jednoduchý a účelný typ bydlení, který je plnohodnotný a je vybaven vším, co k takovému víkendovému pobytu můžete potřebovat. A pokud jste nenároční, možná budete překvapeni, co všechno můžete mít za tak příznivou cenu k dispozici. Mobilní dům si totiž můžete koupit již za několik stovek tisíc korun, což je cena, které žádná, byť malá zděná stavba nemůže konkurovat. V takovém mobilním domě můžete mít vše potřebné od přípojky na vodu, na elektřinu anebo třeba na plyn až po kuchyňskou linku a sprchový kout. A velkou předností mobilního domu je právě to, co jeho název napovídá. Můžete si jej nechat postavit naprosto kdekoli budete chtít. Pokud tedy vlastníte nějaký malý anebo větší zahradní pozemek, kam byste chtěli umístit své zázemí, není nic jednoduššího než nechat mobilní dům postavit právě tam. A jak to se stavbou takového mobilního domu chodí?
peníze na domek.jpg
Jednoduše si vyberete ze vzorových domů přesně takový, jaký byste chtěli mít, zadáte jeho požadované parametry včetně vnitřního vybavení výrobci, zaplatíte, a za pár týdnů vám výrobce doveze váš hotový mobilní dům přesně tam, kam si určíte. A je hotovo, tímto okamžikem se do něj můžete nastěhovat, buď natrvalo anebo jen na léto podle toho, zda si zvolíte celoroční zateplený anebo jen sezónní mobilní dům.