Team death match se štítem a municí
Vylepšená verze klasické týmové hry. Chcete ještě více zábavy a vzrušení? Větší náročnost? Pro experty jsme připravili ještě něco navíc! Jedná se právě o tuto novou hru – Team death match se štítem a municí. Doporučujeme ji především zkušenějším hráčům.
Hráči, kteří již znají naše hry a hráli je nesčetněkrát mohou vyzkoušet těžší obtížnost. Jedná se o hru s municí a štítem. Je pro zkušené experty .

billboard-left

Nepřekonatelný zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat

  1. Průběh hry

Jak hra probíhá? Jistě vás zajímá, jak celá hra bude probíhat. Vše probíhá klasicky a stejně jako běžný Team DM. V čem je tedy rozdíl? Hráči jsou vybaveni štítem, kterým se mohou bránit. Díky štítu není tak jednoduché, abyste někoho vyřadili, protože je to velice účinná obranná metoda. Štít vás chrání kdekoliv a kdykoliv kam se pohnete. Musíte se s ním akorát naučit zacházet. Jakmile to dokážete a budete i v tomto oboru profík, pak se můžete těšit na to, že vyhrajete, protože obrana je velice účinný základ, díky kterému možná přežijete až do konce celé hry a vyhrajete. Naučte se štít ovládat a manipulovat s ním tak, aby vám byl opravdu k užitku. Vyzkoušejte různé triky a finty a porazte nepřítele, druhý tým, proti kterému hrajete. Pokud nepodlehnete strachu a nenecháte se zatlačit do kouta, pak bude vaše vítězství na dosah.

skupina(1)

  1. Munice

Další důležitou součástí hry je munice. V tomto případě máte pouze omezené množství munice na celou hru, a proto je potřeba dávat dobrý pozor, kam střílíte. Rozhodně není dobré plýtvat zbytečně náboji a střílet bezhlavě po všem, co se mihne. Svůj zásah si musíte dobře rozmyslet, abyste s náboji vyšli až do konce hry. Omezená munice je také novinkou, hráče určitě zaujme.
V zásobníku máte jen určitý počet nábojů, podobně jako ve skutečné zbrani, takže pokud vám dojdou, musíte přebíjet. Hra velice sympaticky kopíruje běžný život a také klasický útok. Ani v reálném životě nemáme nekonečno nábojů. Proto i zde máte pouze omezený počet nábojů v zásobníku, a jakmile je vyplýtváte, musíte zkrátka přebíjet.