Zimní období je už dávno pryč a je načase vybavit váš šatník novými kousky, kterými se zalíbíte nejen vašemu okolí, ale i sobě. Doba, kdy všechno kvete a sluníčko se už neschovává za mraky, je příznačná pro zpestření vašeho šatníku a pořízení outfitů, ve kterých budete jenom zářit.

Co vám tedy na jaře nesmí chybět a v čem sklidíte nejvíce slávy?
žluté tenisky

Květy nikdy neomrzí

Jak tomu bylo i v ostatních letech, tak i toto jaro a léto si bude žádat velké množství květinových vzorů. Ty totiž nikdy nezmizí z podvědomí lidí a je pochopitelné, že díky rozmanitosti a živému vzoru, jich budou zejména ženy – nejvíce vyhledávat. Kromě halenek, které se vzorem květů nejvíce vedou, si nezapomeňte ozvláštnit váš šatník i kalhotami. Ať už se bude jednat o džíny nebo vzdušné harémky, vsadíte s nimi do černého a rozhodně půjdete s módou i letos.

Nezapomeňte ani na tolik potřebné módní doplňky, jakými jsou ozdoby do vlasů nebo dokonce boty. Pokud nefandíte vysokým podpatkům, nepřipravte se o možnost vlastnit vkusné a stylové tenisky s květinovým námětem, které lze sladit ke všem možným outfitům.
sbírání květů

Žluté barvě se nevyhýbejte

Aktuální barvou, která je toto jaro na výsluní – je žlutá. Jestli chcete držet krok s módními trendy a nosit všechno to, co se současně nejvíce nosí, musíte s ní zpestřit váš tmavý šatník. Velmi v oblibě jsou právě vzdušné jarní bundy, které v žlutém provedení rozhodně nejsou nepřehlédnutelné. Výjimkou není ani obuv jakéhokoliv typu nebo kalhoty, které možná nejsou od pohledu nejvíce praktické, ovšem módní ano.

Pamatujte i na výběr lehčích druhů oblečení, jakými jsou sukně nebo šaty. Už brzy se v nich můžete předvést ve vašem zaměstnání nebo na všech akcích, které se ponesou v doprovodu příjemného slunečního počasí. A jestli chcete opravdu zazářit, doplňte váš outfit o skvostnou žlutou kabelku, která se postará o to, že žádné další výrazné doplňky – nebudete potřebovat.