Tohle se vám bude opravdu moc líbit. Nemusíte nikam chodit, stačí, když se podíváte na internetové stránky, kde najdete všechny informace, co potřebujete vědět o nebankovní hypotéce bez registru. Nebudeme vám nahlížet do registru. Tohle může být veliká výhoda pro podnikatele, kteří nasbírali nepříjemné záznamy v registrech, a proto jim nikdo nechce půjčit peníze. My vás v tom nenecháme. Nebojte se a všechno bude skvělé, pokud se vložíte do našich rukou. Vše je vyřízeno 24 hodin stačí vyplnit online dotazník, který najdete na našich stránkách. Přiložíte k nim fotky nemovitosti, kterou chcete zastavit zástavním právem, abyste mohli dostat od nás hypotéku.

klíče

Odhadní cena nemovitosti bude spočítána našimi specialisty, jakmile zjistíme odhadní cenu, navrhneme Vám maximální výši úvěru, která je ve většině případů až do 70% odhadní ceny nemovitosti. Nemusíte se ničeho bát. Připojte se i vy k celé řadě našich maximálně spokojených klientů, kteří si u nás vzali hypotéku a jsou teď spokojení. Navíc u nás nedostanete žádné poplatky za předčasné splacení, žádné poplatky za vyřízení ani žádné poplatky předem, jako je tomu v bance. My se snažíme svým klientům maximálně vyhovět. Nemusíte se ničeho obávat.

pojištění

Jednoduše a rychle

My dokážeme tolerovat i nízké daňové přiznání, nízké rodinné příjmy a nabídne vám velice příjemnou úrokovou sazbu, která často konkuruje i ostatním nabídkám. Pokud jsou vaše příjmy nízké, tak se postaráme o to, aby vaše splátky byly také nízké a měli jste všechno pod kontrolou a mohli jste spravovat své finance tak, jak uznáte za vhodné. My vás v tom rozhodně nenecháme, nám můžete věřit ve všech směrech. My jsme spolehlivý společník pro vás všechny.Určitě by se tohle měli minimálně vyzkoušet. Dokud to nezkusíte, tak nikdy nebudete vědět, jak je to jak. Je to mnohem jednodušší než v bance, kde jenom čekáte u přepážky, musíte dokládat spoustu věcí, platíte poplatky předem, jste celkově nespokojení a unavení. U nás to jde řešit jednoduše přes internet.