Odpomůžeme vám od starostí s modernizací.

Čeká vás velká a obsáhlá rekonstrukce vašeho bydlení a stává se pro vás noční můrou? Už to tak být nemusí! Převezmeme vaše starosti na svá bedra. Nenechávejte na sobě to, co nemusíte. Bytový architekt cena není astronomická a jeho služeb může využít a využívá každý klient, kterému záleží na vhodně zařízeném prostoru a modernizaci bydlení. Jsme tu pro vás a vaše pojetí nového žití.

projekt koupelna

Stačí jeden telefonát a přijedeme k vám domluvit koncept nového bydlení.

Domluvíme se na schůzce, která vám časově a termínově vyhovuje, přijdeme, zakreslíme, předložíme předběžný koncept změn, jak je vidíme my. A přihlédneme samozřejmě k vašim návrhům. Poté vyhotovíme ve svém studiu 3D návrh a vy budete mít opět možnost se k němu vyjádřit. Není naší snahou vám vnutit své pojetí modernizace. Naopak vycházíme z možných a dostupných prostředků, které jsou na trhu k mání, vás s nimi seznámíme, vyzdvihneme proč je vidíme zrovna u vás. Upozorníme vás na vychytávky, které se budou hodit do vašeho bytu.

klícka pták

Až po tomto odsouhlasení se teprve dáme do práce. Záleží nám na vašich připomínkách a návrzích, protože předpokladem nového bydlení je to, abyste se hlavně vy cítili u vás „jako doma“.

Spojíme praktičnost s modernizací a vyčistíme prostory od nadbytečných věcí.

Vycházíme především z potřeb klienta. Tím, že se umíme podívat na vaše bydlení okem profesionála, který má velké zkušenosti a zná potřebné materiály, jejich použití i ceny, odhadneme styl, který vyznáváte.

Ale pro modernizaci je někdy zapotřebí upustit od zarputilého pohledu na věc. Pokuste se přistoupit na nové pohledy a stává se – a potvrzuje se nám to praxí – že jsou klienti poté doslova nadšeni změnami provedenými v jejich obydlí. Důvěřujte nám a my pro vás navrhneme byt jako v klícce.

Ne tak uzavřený, ale pohodlný!