Kdyby neexistovala erotika, nejspíše bych neměl pro koho psát tyto řádky. A vlastně bych je ani nemohl psát, protože bych tu stejně jako vy vůbec nebyl. Bez erotiky by totiž nemělo lidstvo motivaci k rozmnožování se a pro nedostatek pudů bychom už dávno zanikli, pokud bychom se tedy na této planetě někdy v její historii vůbec objevili.

Erotika nás má podle původních záměrů matky přírody motivovat k tomu, abychom se množili. A proto jde o počínání, které nám bývá velice příjemné. Ale samozřejmě jsme si my lidé už dávno zvykli i na to, že lze erotiku provozovat i tehdy, když nám nejde o potomstvo, když si chceme jednoduše jenom udělat dobře.

žena v prádle

A tak si rádi zalaškujeme s osobou opačného (a někdy i téhož) pohlaví, když na to zrovna máme chuť a čas. A pochopitelně když si také seženeme vhodný protějšek, se kterým bychom si udělali dobře.

A právě to posledně vyřčené bývá často problém. Někdy se nám nedaří si zajistit partnerku, někdy tuto máme, ale tato není svolná nebo už nám po letech soužití zevšedněla. A pak to prostě není ono. A obvykle hledáme cestu, jak z toho ven.

A co je takovou cestou vedoucí k ideálnímu erotickému vyžití? Pro mnohé z nás to mohou být třeba i erotické masáže pro muže, nabízené v pražském masážním salonu. I když se tu nenabízí sex jako takový, užije si tu každý z mužů při erotických masážích, založených na klasické fyzioterapeutické masáži, ovšem výrazně eroticky ovlivněných, tak, že si vlastně ani nelze přát víc.

žena ve vaně

To, co zde nabízejí krásné masérky ve spodním prádle nebo tak, jak je pánbůh stvořil, dokáže udělat dobře každému, kdo sem zamíří za nevšedními zážitky. Taková masáž celého těla horkými oleji, body to body masáž a třeba i sprcha ve společnosti zmíněné masérky je něco, co mnozí z mužů doma vysloveně postrádají. A co tady mohou mít, a to kdykoliv. A jestli mi nevěříte, můžete se o tom přesvědčit.