Všechny ženy milují ten pocit, kdy nejen vypadají, ale i cítí se velmi přitažlivě a sexy. Ve většině případů za to může právě jejich outfit, který je svůdný a nesmírně ženský. To však ještě neznamená, že je to jediný styl, ve kterém se cítí dobře a natolik komfortně, že by ho neměnily za žádný jiný.

Pravda je totiž taková, že všechny ženy čas od času shodí fasády dokonalé dámy a rády se oblečou do něčeho tak pohodlného a sportovního, jako je mikina. Ovšem platí, že nesmí být jen tak ledajaká.

Musí splňovat požadavky na to, aby byla za všech okolností trendy, nadčasová a nejlépe originální. Dámská mikina s vlastním potiskem by proto neměla chybět ani ve vašem šatníku, protože díky ní se projevíte nejen jako žena se smyslem pro módu, ale i osobnost s osobitým vkusem.

žena v mikině

Potisk dle vlastního výběru

Zvolit si to, jaký potisk dopřejete vaší mikině na sportovní příležitost nebo ležérní nošení si můžete dle vlastních požadavků. Pokud ji chcete ozvláštnit pouze jedním slovem nebo celou větou – je pouze na vás. Taktéž si můžete vybrat potisk v podobě obrázku, nějakého loga nebo třeba fotografie, díky čemu bude váš kousek oblečení nepochybně jediným originálem široko daleko.

Je tedy nejen na vaší představivosti, ale i stylu, čemu dáte přednost. Spolehněte se ovšem na to, že vámi vylepšená mikina bude oblíbeným svrškem ve vašem šatníku.

Zvolte si typ mikiny, ve které se cítíte pohodlně

Nutno říct, že je mnoho druhů mikin, které se od sebe liší různými střihy, délkou a šitím. Umístit vlastní potisk však můžete na jakýkoliv typ, který nalezete v naší nabídce. Ať už se vám líbí ta s kapucí, se zipem nebo naopak s velkou přední kapsou, bude jedinečná i díky maličkosti, kterou ji ozvláštníte.

potisk mikiny

Přidejte si do vašeho šatníku kousek, který budete nosit vždy, když budete prahnout po pohodlí a uvidíte, že chvilky odpočinku pro vás budou k nezaplacení.