I když možná ano, asi bude odpověď peníze a asi také zdraví. S tím druhým se dá souhlasit v plném rozsahu, s tím prvním už drobátko méně. Jenže i výraz zdraví je ošidný a dá se vysvětlit všelijak. Myslíte si, že k tomu patří i erotický život? Samozřejmě že ano, ale pokud není vše v pořádku, jen těžko můžete říci, že jste nemocní. I když to jako nemoc lékaři bráno je. Nahlédneme nyní trochu do manželské postele, tedy ložnice jednoho páru. Nemusí ani být manželé, ale žijí spolu a také spolu spí. Jenže to není optimální, protože u muže dochází k jeho i partnerčině nelibosti k ejaculatio praecox. Nedá se přesně říci, že je to sexuální dysfunkce, ale přesto se několik týmů vědců na toto téma kdysi zaměřilo.

ložnice

Ono to totiž lidem kazí tu krásnou pohodu a vůbec to partnerům vadí. Pokud se na tom shodnou, měli by i spolu hledat řešení. Pokud nepomáhá klasická počáteční zdrženlivost, může se použít právě něco, co vědci vymysleli. Především jim šlo o to, aby se prodloužilo působení serotoninu v synaptické štěrbině. Tím by měl být problém vyřešen a také že je. Ve své podstatě za to může vlastně dapoxetin, který toto vyvolává, a právě díky jemu by měl být milenecký pár spokojen.

ložnice

Proto je velmi jednoduché k takové pomoci přijít. Ostatně pomoci, klidně to můžeme nazvat lékem, pro potřeby tohoto článku je to definice více než vhodná. Nuže tento dapoxetin byl původně zamýšlen jen jako antidepresivum, ale čas ukázal, že to lze využít i jinak. Nuže, pokud nyní opět nahlédneme do ložnice obou milenců, vidíme, že je všechno v pořádku. Oba jsou spokojení a vypadá to, že jim právě toto chybělo k úplnému štěstí. Takže vidíme, že zdánlivá maličkost je pro některé lidi velkým objevem. A kdybyste hledali, kde se dá něco takového sehnat, tak vězte, že postačí kliknutí na odkaz zde v tomto článku výše a problém zvaný ejaculatio praecox bude vyřešen.